2.Ürüne Sepette 40 TL İndirimAyakkabı Seçiminde Yapan Hatalar – Ayak Ağrılarındaki Payı Nedir?

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Akşam eve geldikten sonra birden ayaklarınızı ovmaya başlıyor musunuz? Buna cevabınız evetse ayak sağlığınızda bir sorun olduğunu kabul etmelisiniz. Bu ağrıların çok büyük ve şiddetli olmasına da gerek yok. Başlangıçta hafif olsa da sonrasında giderek büyüyecek ve daha büyük ağrılara yol açacaktır. Bu tip serzenişleri çevrenizden de görebilirsiniz. Neredeyse herkesin etrafında ayak ağrısından şikayet eden bir kişi vardır.

Ucuz Ayakkabılar Uzun Vadede Ekonomik Kayıp Demektir

Ağrıların ortaya çıkmasında ayakkabıların rolü fazladır. Dikkat edilmese de kötü bir ayakkabı ya da yanlış, ayak tipinize uymayacak bir ayakkabı günlük yaşamınızı etkiler. Yürüyüşünüzü, gündelik yaşamda her hareket ettiğinizde, çalışma yoğunluğunda, spor yaparken kısacası ayaklarınızın üzerinde durduğunuz her an için ayakkabıların etkisi vardır.

Ayakkabı alırken biraz daha fazla para vermemek için ucuz modeller seçenlerin sayısı hiç de az değildir. Bu ayakkabılar fiyat olarak uygun olsa da aslında uzun vade ekonomik olarak da kayıp yaşanmasına neden olur. Öncelikle iyi ve kaliteli hakiki deri ayakkabı türlerine göre daha daha kısa ömürlüdür. Bunun dışında yıpranmaya açıktır. Kısa süre sonra eski bir görünüme sebep olur. Ayakkabının şekli daha çabuk değişir ve eski görünmeye başlar. Birkaç ay giydiğiniz ayakkabı sanki yıllardır ayağınızdaymış gibi görünür.

Ayakkabıları Değiştirmenin Vakti Geldiyse Değiştirin

Aldığınız bir ayakkabıyı çok seviyor olabilirsiniz. Zamanında o ayakkabıyı almak için ciddi bir para ödemiş olabilirsiniz ancak ayakkabının süresi dolduğunda, artık eskisi gibi rahat ve konforlu değilse değiştirmenin vakti gelmiş demektir. İnsanların kıyafetlerine yaptığı yatırımı ayakkabılarına da yapması gerekir. Ayak sağlığını korumak için bu gereklidir. Ayrıca kıyafetlerin dış görünüşe etkisi kadar ayakkabıların da estetik görünmek için aynı derecede bir etkisi vardır.

deri-ayakkabı.jpg

Ayakkabılarınız uzun süredir kullanılmış ve tabanları artık parçalana noktasına gelmişse, tabanları artık tamamen düzleşmişse ve bu şekilde kullanmaya devam ediyorsanız şiddetli ayak ağrılarının çıkmasına zemin hazırlıyorsunuz demektir. Ayaklarınızın kötü bir ayakkabının içinde olması eklem ve omurga ağrılarını da beraber getirir. Bu nedenle çok zaman kaybetmeden, sonrasında ayak, eklem ve kemik ağrıları ile uğraşmamak için yeni ayakkabılar alın.

Hakiki deri ayakkabı almak için online mağazamızı tercih edebilirsiniz. Kampanyalarımız sayesinde uygun fiyata ayakkabı alabilir ve ayak ağrılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Ayakkabıları üretirken dış görünüş kadar konforlu ve rahat olmasına da önem veriyoruz. Ortopedik tabanlar kullanarak hakiki deri ayakkabı avantajlarını daha da üst seviyelere çıkarıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek, sepette indirim fırsatlarından yararlanabilir, ikinci ayakkabıda %40’lara varan indirimlerden faydalanarak ikinci bir çift ayakkabıyı alabilirsiniz. 

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın