2.Ürüne Sepette 40 TL İndirimDeri Ayakkabı Görünümü Nasıl Olmalıdır?

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Hakiki deri ayakkabı giyildiğinde gerçekten farklı hissettiren, üst düzey bir konfor ve rahatlık getiren erkeklerin ve kadınların vazgeçemediği modeller arasındadır. Rahatlık dışında her zaman yeni ve şık görünebilmesi sayesinde her kıyafet ile uyumlu hale gelmesi diğer bir artı yönüdür. Bu özelliklerden en üst seviyede yararlanmak için kaliteli deri ayakkabı alınmalıdır. Şıklık ve konfor için diğer sentetik ve ucuz deri ayakkabılara göre biraz daha fazla ödeme yapılması gerekir.

Deri ayakkabının kalitesini anlamak için ilk olarak ayağınıza giydikten sonra birkaç adım atın. Yürürken ayakkabının ayağınızda nasıl bir hissiyat verdiğine dikkat edin. Eğer ilk giydiğinizde ayakkabı ayağınızı çok sıkıştırmıyorsa muhtemelen kaliteli ve ayak numaranıza uygun bir model bulmuşsunuz demektir.

deri-ayakkabı.jpg

Kaliteli deri ayakkabıyı anlamak için elinizle de dokunabilirsiniz. Yüzeyi pürüzsüz olan modeller diğerlerine göre daha kalitelidir. Ancak pürüzsüz olması demek üzerindeki her şeyin simetrik ve nizami olması demek değildir. Deri, işlemesi zor bir madde olduğundan üzerindeki dikiş ve desenler her zaman düzenli olmayabilir. Burada bakılması gereken yer, derinin üst kısmında pürüz olup olmadığıdır.

Başka Sektörlerde de Tercih Edilir

Yumuşak ve pürüzsüz deriler sadece klasik ayakkabılarda değil çanta, kadın çantası, evrak çantası, cüzdan ve spor çantası yapımında da kullanılır. Bunlar dışında yine spor kıyafetleri, spor malzemeleri ve spor ayakkabılarda da tercih edilir.

Pürüzsüz Yüzeyler Daha Kaliteli Deri Kullanıldığını Gösterir

Bu tür pürüzsüz ve yumuşak deriler piyasadaki en iyi deriler olarak geçer. Kaliteli bir deri ayakkabı almak isterseniz bunlardan bir tane satın alabilirsiniz. Genelde bu tür bir ayakkabı ortaya çıkarmak için dana ve inek derisi kullanılır. Dana ve inek derisi büyük gözenekleri ile nefes alma özelliğini iyi şekilde gösterir. Ayakların daima kuru bir şekilde ayakkabı içinde kalmasını sağlar. Ayrıca hava alması, yazın sıcakları bastırdığında ayaklarda yanma, su toplama, ayakların tabanının ağrıması gibi sağlık sorunlarını da önler.

Hakiki Deri Ayakkabı Satışı

Temizsoy Ayakkabıcılık garantisi ile üretilen hakiki deri ayakkabı modellerimizde tamamen dana derisi kullanılmaktadır. Ayakkabılarda işlenmemiş deri kullanarak en doğal şekilde ayakkabıları giymenizi sağlarken, belirttiğimiz gibi nefes alma özelliği sayesinde ayaklarınızı her zaman konfor içinde kalmasını sağlıyoruz. Mağazamızda bulunan ayakkabılarda ortopedik taban kullanılmaktadır. Özel olarak üretilen tabanlarımız ile yürükken, çalışırken veya spor yaparken ayaklarınız baskı ve şiddetten çok az etkilenir. Dışarıdan gelen darbelerde derinin dayanıklı olması nedeni ile hissedilmez. Ayakkabılarımızda ek olarak kauçuk taban da yer almaktadır. Kauçuk taban sayesinde hem ayakkabılarınızın ömrünü uzatabilirsiniz hem de ıslak zeminlerde kaymadan yürüyebilirsiniz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın