2.Ürüne Sepette 40 TL İndirimDoğru Deri Ayakkabı Nasıl Bulunur? Deri Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Doğru kıyafetler almak, doğru ayakkabılar almak bir alış verişin ilk amacı olmalıdır. Alındıktan sonra giyilmeyen kıyafet ve ayakkabılar sadece evde kalabalık yapar. Giyildiğinde beğenilmez veya rahatsız ve konforlu olmadığından dolabın bir köşesine atılır. Bunlar sadece evde kalabalık yapar. Ayrıca istediğiniz ve hayal ettiğiniz görüntüyü de elde edemezsiniz. Bu sebeplerde alış veriş sırasında çok fazla acele etmeden, alacağınız ürünlerin sizin için ne kadar uygun olup olmadığın kontrol ederek bunları satın almanız daha doğrudur. Hem kıyafetler hem de ayakkabılarda doğru seçimi yapmak için öncelikle ne tür bir ürün alacağınızı ve ne amaçla alacağınızı iyi belirlemeniz gerekir. Ayakkabılar özelinde düşünürsen öncelikle hangi malzemeden yapılan bir ayakkabı almak istiyorsunuz ona karar verir. Sentetik bir malzemeden üretilen bir ayakkabı mı almak istiyorsunuz yoksa hakiki deri ayakkabı mı almak istiyorsunuz ona göre bir yol izleyin. Eğer hakiki deri ayakkabı alacaksanız bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir.

Öncelikle aldığınız ayakkabının etiket kısmını iyice okuyun . Buradan ayakkabının hangi deriden üretildiğini, ayakkabının belli bölümünde deri kullanışmış ise yüzde kaçının yapay olduğunu veya hangi bölümünde deri kullanıldığını anlayabilirsiniz.

siyah-deri-ayakkabı.jpg

Sık yapılan yanlışlardan biri ise alınan ayakkabı pahalı olunca onun en iyisi olduğunu düşünmektir. Tabii ki fiyat konusuna dikkat etmeniz önemlidir ancak bir ayakkabı sırf pahalı olduğu için iyi olduğu anlamına gelmez. Ayakkabının pahalı olmasının birden fazla nedeni olabilir. Bu kalite ile doğrudan bağlantılı değildir. Hakiki deri ayakkabılarda da durum böyledir. Bir deri ayakkabı pahalı diye piyasadaki en kaliteli ürün olduğu düşünülmemelidir. Ancak belirttiğimiz gibi fiyat da önemlidir. Çok ucuz fiyatlara, 30-40 liraya deri ayakkabı satılması mümkün değildir. Bu tür fiyatlara deri ayakkabı satılıyorsa muhtemelen büyük bir bölümünde yapay deri veya sentetik ürünler kullanılmıştır.

Bunları ise ayakkabıyı ayağınıza giydiğinizde anlayabilirsiniz. Gerçek deri ayakkabıyı giydiğinizde ayağınız direkt olarak rahatlığı hisseder. Ayakkabı ile ayağınız temas ettiğinde yüzeyin ve içinin deri olup olmadığını rahatlıkla hissedebilirsiniz.

Online mağazamızdaki hakiki erkek deri ayakkabılar tamamen ayaklarınızın rahat etmesi, konfor içinde kalması için üretilmiştir. Ortopedik deri ayakkabılarımız ile günün yoğun geçmesi durumunda bile ayak ağrısı, bilek, sırt ve bel gibi eklem yerlerinde ağrı veya yorgunluk hissetmezsiniz. Ayakkabılarımızda gerçek dana derisi kullanılmaktadır. Kullandığımız deri ile ayaklarınız her zaman nefes alacağı için kötü koku oluşturmaz.

Ayakkabı Aldığınız Yerin Referanslarını Kontrol Edin

Ayakkabıyı aldığınız yerin referansları önemlidir. Daha önceden o mağazadan alış veriş yapan insanların yaptığı yorumlara bakarak o mağazanın kalitesi ve güvenilirliği ile ilgili bilgi edilebilirsiniz. Bu önemli bir veridir ve önceki müşteriler memnun kalmışsa sizin de ayakkabıdan memnun kalma ihtimaliniz yüksektir.

Ayrıca güvenilir yerlerden alış veriş yapmak özellikle online mağazadan yapılan işlemlerde çok daha önemlidir. Hem kart bilgilerinizi verdiğinizde hem de gelen ürünün bire bire satın aldığınız ayakkabı olması ve belirtilen özellikleri barındırması, online alış verişte son derece önemlidir. Bu güvenilirliği yakalamış olan firmaları tercih etmeniz kart bilgilerinizin güvende olmasını sağlar. Aynı zamanda aldığınız ürünün bire bire aynısını alırsınız. Yapılan şikayetlerde en fazla görülen konu alınan ürün ile gelen ürün arasında bir fark olduğudur. Bu sadece ayakkabı sektöründe değil diğer tüm online alış verişlerde karşılaşılan bir durumdur. Bu nedenle güvenilirlik her zaman bir mağazada dikkat etmeniz gereken nokta olmalıdır.

siyah-erkek-deri-ayakkabı.jpg

Firmamız ayakkabı sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. Şu ana kadar binlerce müşterimize hakiki deri ayakkabı göndererek, sorunsuz şekilde ayakkabılarına sahip olmalarını sağladık. Sizden aldığımız siparişleri hemen işleme koyarak en kısa sürede ayakkabıları almanızı sağlıyoruz. Bununla birlikte planlı bir çalışma ile doğru siparişlerin doğru adreslere ulaştırıyoruz.

Firmamızdan yaptığınız alış verişlerde herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. İstediğiniz ürünü alarak, ücretsiz kargo gönderimi seçeneği ile günler içinde yeni ayakkabılarınızı alıp giyebilirsiniz.

Doğru Ayakkabı Seçimi Yapın

Yapılan yanlışlar biri de yanlış ayakkabı alarak gün boyunca ayakların neredeyse ayakkabı ile boğuşmasına neden olmaktır. Ayaklarımız vücudumuzu taşıyan önemli bir organımızdır ve gereğinden fazla zorlandığında ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu sebep ile aldığınız ayakkabıların ne kadar ayağınızla uyumlu olduğu önemlidir. Ayaklarınızda özel bir durum varsa ilk olarak bu özel durumunuza özel bir ayakkabı almalısınız. Örneğin düz tabansanız, düz tabanlı bir ayakkabı almak sadece ayaklarınızın daha fazla ağrımasına ve rahat yürüyememenize, ayaklarınızın ayakkabı içinde sıkışmasına neden olacaktır. Sadece modelini ve rengini beğendiniz diye düz taban ayakkabı alırsanız muhtemelen 1-2 ay içinde ayakkabıyı değiştirmek durumunda kalırsınız. Ayrıca bu modelde bir ayakkabı alırsanız kısa sürede ayakkabıların deforme olması da daha olası hale gelecektir. Bu nedenle ayakkabı alırken özelliklerine iyi bakın, sizin için uygun olup olmadığına dikkat edin.

Ayaklarınız ile ilgili bir sorununuz varsa, özel bir durumunuz varsa bununla ilgili uzmana danışın. Uzmanlar sizin için en uygun ayakkabı modellerini, ne tür ayakkabılar almanız gerektiğini söyleyecektir. Konuyla ilgili bilginiz yoksa Temizsoy Ayakkabıcılık üzerinden veya Instagram sayfamızdan yaşadığınız sorunu bize söyleyerek hangi ayakkabıyı almanız gerektiği le ilgili soru sorabilirsiniz. Onlarca çeşit ayakkabı modelimiz arasından yönlendirmemiz ile ayağınızı konfor içinde tutacak, her zaman rahat ettirecek, ayak ağrılarını engelleyecek ayakkabıları alabilirsiniz.

Online mağazamız üzerinde yapacağınız alış verişlerinizde kampanyalarımızdan yararlanarak çok daha uygun fiyatlara hakiki deri ayakkabı alma fırsatını yakılabilirsiniz. Ayrıca aldığınız ayakkabıyı değiştirmek istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Alış verişlerinizde havale ve EFT veya online ödeme seçenekleri dışında kapıda ödeme seçeneği ile satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın