2.Ürüne Sepette 40 TL İndirimErkeklerin Deri Ayakkabı Giyebileceği Yerler

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Deri ayakkabı modelleri oldukça çeşitlidir. Her tarza her kıyafete uygun der, ayakkabılar kolaylıkla bulunabilir. Hangisinin seçileceği ise kişisel zevklere göre değişir. Seçeceğiniz renk ve model gideceğiniz ortama, hangi amaçla orada bulunduğunuza göre değişir. Erkeklerin deri ayakkabı giyebileceği yerlere yazımızda bulabilirsiniz.

İş Görüşmelerinde Deri Ayakkabı Giymek

hakiki-deri-ayakkabı

Herkes bir yerden sonra mutlaka çalışmaya başlar. Özellikle şehirde yaşayanlar için geçim şartlarını sağlayabilmek için çalışmak şarttır. Çalışma hayatına yeni başlayacaklar ya da farklı bir şirkete, kuruma geçecek olanlar için ilk iş görüşmesi son derece önemlidir. Görüşme yapacağınız kişi sizi daha önceden tanımadığından ilk olarak görünüşünüze göre bir yargıda bulunacaktır. Bu sebeple işi almak istiyorsanız mutlaka görüntünüze dikkat etmeniz gerekir. Peki iş görüşmesine giderken ne giyilir?

İş görüşmelerinde resmiyet her zaman bir adım önde olmalıdır. Gideceğiniz firma her ne kadar renkli bir yer olsa bile ilk intiba olarak resmi bir görünüm vermeniz daha faydalı olacaktır. Ne tür bir iş görüşmesine gittiğiniz ne giyeceğiniz konusunda size bir ipucu vermelidir. Örneğin şirkette çalışmak için bir iş görüşmesi yapacaksanız takım elbise giymeyi tercih edebilirsiniz. Takım elbise seçerken sade renkler giymeye özen gösterin. Takım elbise ile birlikte saat, kemer gibi detaylara da dikkat edin. Tabii ki bunların altına giyeceğiniz ayakkabı da son derece önemlidir. İş görüşmelerinde takımın altına en fazla yakışacak ayakkabı deri ayakkabılardır. Deri ayakkabılar takım elbisenin getirdiği şıklığı tamamlar. Siyah bir takım elbise altına siyah deri ayakkabı giyildiğinde hem şık hem de resmi bir görünüm kolayca verilebilir. Takım elbisenin rengine göre kahverengi deri ayakkabı da giyilebilir. Seçeceğiniz ayakkabı modeli takım ile uyumlu olması halinde renkleri daha farklı da olabilir. İş görüşmesine giderken ayakkabılarınızı da boyamayı ve cilalamayı unutmayın. Deri ayakkabılarınızı nasıl cilalayacağınızı ve temizleyeceğiniz bilmiyorsanız sitemiz üzerinden “Deri Ayakkabı Nasıl Temizlenir ve Nasıl Cilalanır” yazımızı okuyabilirsiniz.

Herhangi bir deri ayakkabınız yoksa sitemiz üzerinden yine kendinize uygun bir ayakkabı satın alabilirsiniz. İş görüşmelerinde giyebileceğiniz şık ve koyu renkli ayakkabılara sayfamızdan bakarak dakikalar içinde basit şekilde sipariş verebilirsiniz.

Sosyal Aktivitelerde Deri Ayakkabı Giymek

kahverengi-hakiki-deri-ayakkabı.jpg

Ayakkabı her zaman kişiye ayrı bir şıklık katar. Kaliteli, hakiki deri ayakkabı ise bu konuda oldukça başarılıdır. Her kıyafet ile giyildiğinde mutlaka ayrı bir hava katar. Sosyal aktivitelerde de bu durum geçerlidir. Özellikle yeni gireceğiniz bir çevrede insanlar ilk olarak sizin görünüşünüze bakacak ve ona göre bir yaklaşımda bulunacaktır. Dış görünüşünüzün önemli bir parçası da ayakkabılardır. Ayakkabılar nasıl bir kişiliğiniz olduğu ile ilgili karşı tarafa önemli mesajlar verir.

Deri ayakkabıyı arkadaşlarınızla maç izlemeye giderken, bir kafede kahve içmeye giderken, akşam yemeğinden sonra yürüyüş yaparken giyebilirsiniz. Tüm bunları yaparken deri ayakkabının getirdiği konfor ile ayaklarınızın sağlığını da koruyabilirsiniz. Ayrıca ayaklarınız yorulmayacağı için enerjiniz de her zaman yüksek kalacaktır. Tabii ki alınacak deri ayakkabının kalitesi de bunları sağlayacak nitelikte olmalıdır.

Sitemizde ortopedik, kaliteli ve el işçiliği ile üretilmiş hakiki deri ayakkabıları bulabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda ayak konforunuzu üst seviyede tutacak, %100 dana derisinden üretilen ayakkabılarımız güne her zaman enerji dolu olabilirsiniz.

Bununla birlikte mevsimlere göre deri ayakkabıların getirdiği avantajlar da vardır. Örneğin yağmura yakalandığınızda su geçirmez bir ayakkabı giymek üşütüp hastalanmanızı engeller. Bu nedenle alacağınız ayakkabının suya dayanıklı olması önemlidir. İnternet sitemizde yer alan ayakkabılar tamamen suya dayanıklıdır. Yağmurlu havalarda ayağınızı korur. Ayrıca bütün ayakkabılarımız ortopedik ve kaymaz taban kullanılarak üretilmiştir. Hepsi 2021 üretimi, el işçiliği kullanılarak suya dayanıklı malzemelerin işlenmesi ile ayağınızın sağlığı için faydalı olacak biçimde tasarlanmıştır.

İşe Hayatında Deri Ayakkabı Giymek

siyah-hakiki-deri-ayakkabı

İş hayatı çalışma şartlarına da bağlı olarak çok zorlayıcı olabilmektedir. Özellikle ayakta çalışanlar, çalışırken yürümek durumunda kalanlar, iş yerinde çok fazla hareket edenler için gün sonunda yorgunluk ile birlikte ağrılar baş gösterebilir. Özellikle ayak ağrısı gün sonunda birçok kişinin başına gelen bir sorundur. Ayaklar ağrıdığında sadece ayaklar değil, bel, diz, sırt gibi yerler de ağrımaya başlar.

Tempolu  bir iş hayatınız varsa bu sebeple iyi bir ayakkabı tercih edin. Deri ayakkabılar tempolu iş hayatı olanların ayakları için bir kurtarıcıdır. Ayaklarınız gün boyunca deri ayakkabı içinde nefes alır. Böylece terlemez ve ayağınız hep rahat bir şekilde kalır. Bunun dışında ortopedik ve esnek yapısı nedeni ile yürüdüğünüzde ya da iş yerinde hareketli olduğunuzda ayağınıza destek verir. Bununla birlikte ayak bileği, diz, sırt ve belin fazla zorlanmasının önüne geçer.

 

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın