2.Ürüne Sepette 40 TL İndirimHakiki Deri Ayakkabı ve Gerçek Deri Kemer

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

 

Hakiki deri ayakkabı ve gerçek deri kemer uyumlu bir şekilde kullanıldığında hoş bir görünüm oluşturur. Küçük parçalar olduğu için pek de öyle düşünülmese de özellikle erkekler için kemer, şık görünmek için önemli aksesuarlardan biridir. Erkekler için temel aksesuarlar arasında yer alan kemer, günümüzde vazgeçilmez bir parça haline geldi. İyi ve şık şekilde giyinmek isteyen herkes pantolonuna ve kıyafetlerine uygun bir kemeri dolabında bulundurmalıdır.

deri-ayakkabı.jpg

Kemer ile birlikte deri ayakkabı da erkeklerin tercihi arasındadır. Özellikle takım elbise ile birlikte genelde Oxford tipi deri ayakkabı giymek hemen herkesin favorisidir. Takımın rengi ve ayakkabının rengi ile birlikte güzel bir deri kemer takmak da son derece önemlidir. Kemer dışında yine şık bir kol saati, kol düğmesi gibi ek aksesuarlar da yine şıklığa şıklık katacaktır.

Kemer günümüzde sadece beli bol gelen pantolonları tutmak için kullanılmaz. Belirttiğimiz gibi artık hem erkeklerin hem de kadınların giyimlerinin birer parçasıdır. Kıyafetin kalitesini öne çıkarır ve çekiciliğini arttırır.

Kemer Satın Alırken Her Kıyafet için Uyumlu Olacak Modellere Yönelin

Kemer alırken farklı modeller arasından seçim yapmak zor olabilir. Bu nedenle sadece bir kemer değil birden fazla kemeri alarak farklı kıyafetleriniz ile uygun olan bir tanesini kullanabilirsiniz. Kemer seçerken kıyafetleriniz ile birlikte hakiki deri ayakkabı modelinize de dikkat etmeniz daha iyi bir uyum yakalamanızı sağlar. Örneğin koyu renk bir ayakkabınız varsa aynı tonlarda bir kemerinizin olması, giyinme sırasında size kolay uyum sağlama fırsatı verir. Ayakkabı ile birlikte takım elbiseniz için kemer alacaksanız daha zıt renklere ve tonlara yönelebilirsiniz. Böylece kıyafetiniz ile kemeriniz bir zıtlık oluşturacak ve takım elbiseniz daha da ön plana çıkacaktır.

Kıyafetinize ve Ayakkabına Uygun Kemer Almak Önemli

Daha minimalist giyinmeyi seviyorsanız basit ve gösterişsiz kemerler alabilirsiniz. Küçük tokalı ve basit deri kemerler minimalist tarzınızı yansıtmada önemli bir katkı sağlayacaktır. Bu tarzınızı isterseniz ayakkabılarınıza da taşıyabilirsiniz. Yine hakiki deri ayakkabı modellerinden tokasız ve sade olanları giyebilirsiniz.

Kıyafetleriniz ve ayakkabınız sade ise büyük tokalı ve daha farklı tasarımlı kemer de takabilirsiniz. Böylece kıyafetin ve ayakkabının getirdiği durgunluğu kemer ile dağıtabilirsiniz.

Spor Kıyafetler ile Deri Kemer Uyumu

Kemer sadece resmi kıyafetler ile ya da takım elbise ile kullanılmaz. Spor giyim için de önemli aksesuarlardan biridir. Kot pantolon için üretilen özel spor kemerler ile sokak tarzını yansıtabilirsiniz. Ayrıca bu kemerler spor ayakkabılarla uyumlu olacak renklerde seçilirse yine sokak tarzının yanında şık görünmek de mümkündür.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın