2.Ürüne Sepette 40 TL İndirimKahverengi Deri Ayakkabı ile Hangi Pantolon Giyilir?

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Hakiki deri ayakkabı avantajlarından biri neredeyse her kıyafetle uyumlu olmasıdır. İster koyu renkler ister daha açık renk deri ayakkabılar farklı ortamlara göre giyilecek kıyafetler ile kolaylıkla bir araya getirebilir. Erkekler için bu uyumu yakalamak kadınlara göre daha kolaydır. Özellikle ayakkabı ile birlikte doğru renk pantolon seçilirse her sosyal ortamda şık görünmek mümkündür.

Kahverengi Deri Ayakkabı ve Kahverengi Pantolon

Koyu tonlarda giyinmeyi tercih eden erkekler için kahverengi sevilen bir renktir. Hem ayakkabıda hem de pantolon da kahverengi tonları giyerek şık ve tarz sahibi olunabilir. Örneğin kahverengi deri ayakkabı üzerine yine kahverengi bir pantolon giyilebilir. Burada ayakkabının biraz daha koyu tonlarda olması belli bir zıtlık yaratacağı için daha estetik bir görüntü oluşturacaktır. Ayakkabı ve pantolonu giydikten sonra üst için açık tonlar tercih edilebilir. Örneğin bunların üzerine beyaz bir t-shirt, beyaz veya açık mavi tonlarda bir gömlek giymek sizi hem tarz sahibi yapar hem de sportif görünmenizi sağlar. Gündelik yaşam için ideal kombinasyonlardan biri budur.

kahverengi-deri-ayakkabı.jpg

Daha şık görünmek için kahverengi deri ayakkabı ve kahve tonunda bir pantolon üzerine blazer ceket de giyilebilir. Ceket içine giyilecek beyaz t-shirt ile sportif tarz da kolaylıkla yansıtılabilir.

Günlük Hayatta Kahverengi

Kahverengi sadece günlük hayat için değil iş hayatında da tercih edilebilir. Örneğin yine kahverengi deri ayakkabı üzerine lacivert takım elbise giyildiğinde güzel bir uyum yakalanır. Takımın koyu lacivert olması daha resmi ve keskin bir görüntünün oluşmasını da sağlar. Kişisel zevklere göre kravat, kol düğmesi, saat ve bileklik gibi ek aksesuarlar da takılabilir.

Kot Pantolon ve Kot Şort ile Uyumu

Kahverengi deri ayakkabı kot pantolon ve kot şort ile birlikte de giyilebilir. Kahverengi siyah gibi çoğu parça ile uyum gösterecek, kurtarıcı sayılabilecek bir renktir. Bu nedenle çoğu erkeğin dolabında bu tonlarda kıyafetler ve ayakkabı bulunur.

Aksesuar Seçimleri

Kahverengi giyinmeyi sevenler genelde bunun yanına siyah parçalar giymekten kaçınırlar. Bunun nedeni ikisi de baskın renk olduğu için birbirlerinin rolünden çalmasıdır. Yani giyeceğiniz siyah deri ayakkabı üzerine kahverengi pantolon ikisinin de keskinliğinden götürecektir. Ancak iki rengi de sevenler ve üzerinde taşımak isteyenler aksesuarlarda bu renklerden birini tercih edebilir.

kahverengi-deri-ayakkabı.jpg

Sadeliğin yanında şık görünmek isteyenler genelde kıyafetlerinde risk almak istemezler. Bu nedenle her zaman birbirleri ile uyumlu renkleri seçerler. Canlılık kazandırmak için saat, bileklik gibi küçük detaylar kullanırlar. Burada önemli olan kişisel zevklerdir. En doğru kombinasyon üzerinize en fazla yakışan kombinasyondur.  

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın