2.Ürüne Sepette 40 TL İndirimSiyah Erkek Deri Ayakkabı

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Siyah renk birçok kişinin vazgeçilmezidir desek yanılmış olmayız. Siyahı hem kıyafetlerinde hem de ayakkabılarında tercih edenlerin sayısı bir hayli fazladır. Bunda rengin cazibesi ve çekiciliği ile beraber her şekilde, her ortamda giyilebilmesi ve kullanılabilmesidir. Siyah erkek deri ayakkabı modelleri de her ortamda giyilebilecek modellere sahiptir. İster iş görüşmelerinizde, ister günlük aktivitelerinizde ister akşam yemeklerinde siyah deri ayakkabı giyerek şık görünebilirsiniz.

İş Görüşmelerinde Siyah Ayakkabı Giymek

siyah-deri-ayakkabı.jpg

İnsanlar için ilk izlenim çok önemlidir. Bu nedenle bir iş görüşmesine giderken özenli giyinmelisiniz. Hem kıyafetiniz ile hem de ayakkabılarınız ile işi istediğinizi, aynı zamanda bakımlı biri olduğunuzu göstermelisiniz. Bunun ilk adımı da normal olarak dış görünümden başlar. Sizi tanımayan biri ilk olarak kıyafetlerinize ve ayakkabılarınıza bakarak bir değerlendirme yapar.

İş görüşmelerinde siyah ayakkabı giymek karşı tarafın sizin hakkınızda olumlu ya da olumsuz bir görüşe varmasını güçleştirir. Nötr bir renk olduğundan dışarıya çok fazla mesaj vermez. Bu da iş görüşmelerinde kendinizi CV ile konuşmanız ile ön plana çıkarmanızı sağlar.

Sade ve Şık Görünmek için En İyi Tercihlerden Biri! Siyah Erkek Deri Ayakkabılar

Buna artı olarak siyah ayakkabıların getirdiği sade bir şıklık vardır. Üzerine hangi renk kıyafet giyerseniz giyin ayağınızda her zaman güzel görünecektir. Siyah rengin bu kadar tercih edilmesinin sebebi ise çok uyumlu olmasıdır. İsterseniz takım elbise altına, isterseniz t-shirt altına, hareketli veya sade kıyafetlerinizde siyah ayakkabı giyebilirsiniz.

Kir ve Tozlar İz Bıraktığında Belli Olmaz

siyah-deri-ayakkabı.jpg

Siyah deri ayakkabıların diğer bir artısı ise çok fazla kir ve toz göstermemesidir. Kirler ve tozlar deri üzerinde fazla göze batabilir. Deriler doğal bir malzeme olduğundan bu toz ve kirler kolayca temizlenebilse de yine gün içinde ayakkabıları sürekli kontrol etmek mümkün olmadığından kirlendiğinde göze batar. Bu özellikle açık renk ayakkabılarda çok daha fazla belirginleşir. Örneğin beyaz veya mavi bir ayakkabı üzerindeki toz ve kirin karşı taraftan görünmesi ile siyah veya kahverengi bir ayakkabı üzerindeki toz ve kirin karşıdan bakıldığında oluşturacağı görüntü aynı değildir.

Siyah renk bu anlamda da tercih edilebilecek bir renktir. Özellikte gideceğiniz ortamlarda çok fazla toz ve kir varsa açık renkler giymemeniz yararlı olabilir. Ayakkabılarınız çok fazla kir ve toza maruz kalacaksa koyu renklere yönelmek faydalı olacaktır.

Lekeleri Gizler ve Gün İçinde Temizlenebilir

Ayrıca siyah renk üzerindeki lekeler çok fazla görünmez. Lekelerin görünmesi ile ıslak mendil ya da nemli bir bez ile silindiğinde ortadan kaybolur. Lekenin yoğun görüntüsü bu şekilde ortadan kalkar. Açık renk ayakkabılarda ise bu işlem o kadar da kolay olmayabilir. Lekenin kaba görüntüsü ıslak mendil ya da bezle alındığında bile izi kalabilir. Bu bez ayakkabılarda, çok açık renkli ayakkabılarda, sentetik ayakkabılarda daha çok görülür. Lekeyi aldığınızda onun izi mutlaka yüzeyde kalır. Siyah ayakkabılarda ise iz kalsa bile görünmez. Gün sonuna kadar yine temiz görünen, yeni görünen ayakkabılar ile dolaşıp eve geldiğinizde o lekenin olduğu yere bakım yaparak ayakkabınızı temizleyebilirsiniz.

Leke bulaşan ayakkabılarınızı nasıl temizleyeceğiniz hakkında bir fikriniz yoksa “Deri Ayakkabı Üzerinden Lekeler Nasıl Çıkartılır” yazımızı okuyabilirsiniz. Buradaki yöntemler ayakkabı üzerindeki lekeleri çıkarmada size yardımcı olacağı gibi aynı zamanda bu işlemler ile birlikte ayakkabınıza bakım yaparak ömrünü uzatmanızı da sağlayacaktır.

Siyah Renk ile Resmiyetinizi Koruyun

Siyah renk ayakkabıların diğer bir artı tarafı ise her modelinin belli bir resmiyet kazandırmasıdır. Resmiyetinizi korumanız gereken toplantılarda, buluşmalarda veya törenlerde siyah renk ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Tabii ki burada giyeceğiniz kıyafet de son derece önemlidir. Resmiyet kazanmak istiyorsanız sadece siyah renk ayakkabı giyerek bunu elde edemezsiniz. Kıyafetlerinizin de aynı oranda resmiyete uygun olması gerekir.

Siyah renklerin bunlar dışında da birçok artısı bulunmaktadır. Yeni bir ayakkabı alacaksanız bir çift siyah ayakkabınız yoksa almanız size büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu tür sade ve nötr renkler herkesin dolabında bulunması gerekir; hazırlanmak için vaktiniz yoksa bir jean, bir siyah t-shirt ve bir siyah ayakkabı ile hem şık görünebilir hem de dakikalar içinde kıyafet seçme sorununu çözebilirsiniz.

Bağcıklar ile Siyah Deri Ayakkabılarınızı Renklendirin

Sportif giyinmeyi seviyorsanız hakiki deri ayakkabı alırken bağcıklı modelleri seçmeniz halinde onların bağcıklarını değiştirebilir ve daha renkli görünebilirsiniz. Özellikle siyah deri ayakkabı üzerine mavi, sarı, kırmızı ve yeşil renk bağcıklar takarak hem bir tarz oluşturabilirsiniz hem de siyah rengin resmiyetinizi biraz da olsun dağıtabilirsiniz.

Deri Ayakkabı Nereden Alınır?

Siyah deri ayakkabı almayı düşünenler Online mağazamızı ziyaret ederek modellerimizi inceleyebilir. Ayakkabı modellerimizden istediğinizi seçerek sepette uygulanacak indirimler ile uygun fiyata hakiki deri ayakkabı alabilirsiniz. İletişime geçmek için web sitemizi veya Instagram sayfamızı kullanabilirsiniz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın