2.Ürüne Sepette 40 TL İndirimUygun Fiyata Rahat Ayakkabı Alınır mı?

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Yeni bir ayakkabı almaya karar verdikten sonra “hangi modelde ayakkabı alsam daha iyi olur?” sorusu herkesin aklına gelir. Yüzlerde ayakkabı modeli arasından seçim yaparken tarz ve stil yansıtmak önemli olsa da diğer önemli konu ise bütçedir. Bütçe kısıtlıysa içinde hem istenilen modelde hem de rahat ayakkabı almak zor olabilir.

kahverengi-deri-ayakkabı.jpg

İstediğiniz model belirlediğiniz bütçenin üzerindeyse aynı para ile yine şık ve rahat bir ayakkabı alabilirsiniz. Markaların belirlediği fiyatlar aynı türde ve yine aynı konfordaki ayakkabılara göre daha pahalıdır. Sırf bu markaları giymek adına ayak sağlığından ödün vermek doğru değildir. Aynı ücrete ayaklarınızın çok daha rahat edeceği, ayak sağlığınızı koruyacak ayakkabılar bulmamız mümkündür. Alacağınız ayakkabının bazı özellikleri ise sabit olmalıdır. Örneğin hakiki deri ayakkabı olması, tabanlarının ortopedik olması, tabanlarının dayanıklı ve su geçirmez olması gerekir. Bu sayede her mevsim aldığınız modelleri giyebilir ve her mevsimde ayaklarınızı belli bir konfor içinde tutabilirsiniz.

Hakiki Deri Ayakkabı Rahatlık için Önemli

Hakiki deri ayakkabı ayakların bir kalıp içinde sıkışmasını, orada hapsolmasını engeller. Çünkü yüzeyinde gözenekler bulunur ve bu gözenekler yardımı ile ayakların ayakkabı içindeyken bile hava almasını sağlar. Doğal deri ürünlerin tamamında bu gözenekler bulunur. Ayakkabının hava alması aynı zamanda ayaklarınızın yaz sıcağında yanmasını ve su toplamasını önler. Su toplamasının başlıca nedenlerinden biri ayakların hava almamasıdır. Ucuz ve sentetik malzeme kullanılan ayakkabılarda bu tür sorunlarla daha sık karşılaşılmaktadır.

Sentetik Ayakkabılar Yerine Hakiki Deri Ayakkabı Alınmalı

kahverengi-deri-ayakkabı.jpg

Sentetik malzeme kullanılan ayakkabılar diğerlerine göre biraz daha ucuzdur. Çünkü üzerinde kullanılan malzeme gerçek deri olmadığından ve fabrikada seri üretimden geçmesinden dolayı maliyeti düşüktür. Bu sebeple ucuz fiyattan satılabilir. Ancak bu ayakkabılar beraberinde bazı dezavantajlar getirir. Ayak mantarları, ayak kokusu, ayakların su toplaması, ayak kemiklerinin ve ayak bileğinin ağrıması gibi sorunlar ucuz ayakkabıların yol açtığı problemler arasındadır.

Bu gibi sorunları yaşamamak için hakiki deri ayakkabı türlerine yönelmeniz daha doğrudur. Üstelik uygun fiyatlara kaliteden de ödün vermeden ayaklarınızı rahat ettirebilirsiniz. Online mağazamızı ziyaret ederek istediğiniz bir modeli seçip, gerçek ve %100 dana derisi ayakkabılarımızı giyerek hem şık görünebilir hem de çok uygun fiyatlara konforlu bir ayakkabı alabilirsiniz.

Online mağazamızdan kalın taban ayakkabı, düz taban ayakkabı, kahverengi deri ayakkabı ve siyah deri ayakkabı modellerimizden kendinize uygun bir tanesi seçerek sepete ekledikten sonra kolay biçimde ödeme bilgililerini de ekleyip sadece birkaç gün içinde ayakkabılarını kapıdan alabilirsiniz. Firmamızdan alış veriş yaptığınızda herhangi bir kargo bedeli ödemezsiniz.

 

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın